Новини

Аналіз аграрних ринків

31-07-2017

Компанія MLS group стала частиною консорціуму, що з квітня по липень 2017 року реалізовував дослідження з аналізу аграрного сектору Донецької, Луганської областей та прилеглих районів Запорізької області, що виконувалось в межах Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Дослідження виконувалось фахівцями трьох компаній – ТОВ «МЛС груп», ТОВ «Сінерджі девелопмент консалтинг» та ТОВ «Бізнес-акселератор Агрочелленж» .

 

Метою даного дослідження було:

  1. Здійснення оцінки сучасного стану розвитку місцевого аграрного ринку, спроможності місцевих малих і середніх підприємств (МСП) та кооперативів щодо його наповнення, перешкод та можливих шляхів їх подолання;
  2. Розробка пропозицій з підвищення спроможності (потенціалу) МСП та кооперативів щодо розвитку ланцюгів доданої вартості, насичення та розвитку місцевих ринків аграрної продукції Луганської, Донецької областей та прилеглих районів Запорізької області.

 

Чотири місяці насиченої роботи в маркетингових полях, години спілкування з експертами з числа п’яти цільових груп, тисячі заповнених сторінок анкет, десятки інформаційних запитів та сотні сторінок статистичних даних, найбільший масив даних в історії нашої компанії (за кількістю змінних), нові соціальні зв’язки, перевірка на витримку та міцність партнерства – все це і не тільки успішно пройдено.

Результати нашої спільної роботи були презентовані 18 та 19 липня у Краматорську та Сєвєродонецьку відповідно, а фінальний круглий стіл відбувся 27 липня 2017 р. у м. Київ за участю міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша, заступниці Міністра аграрної політики та продовольства Олени Ковальової, директора проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» Патріка Рейдера.

 

З представленою презентацією можна ознайомитись за посиланням:

Звіт за дослідженням доступний за посиланням - Звіт.

 

Якщо у Вас виникли питання, коментарі чи пропозиції, зв’яжіться з нами за тел.:

+380 97 7213496 або напишіть research@mlsgroup.com.ua

Презентація дослідження: Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2014 – 2016 роки

2018-02-14

У Запорізькому обласному центрі молоді відбулася прес-конференція «Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2

Дводенні тренінги ПРООН

2018-01-15

Місцеве самоврядування та децентралізація