Новини

Презентація збірки «ВПО: статус vs успіх»

28-09-2017

23 серпня відбулась презентація збірки успішних історій ВПО м. Запоріжжя в межах круглого столу «Інтеграція ВПО у локальні громади». А зараз збірка доступна для ознайомлення широкій громадськості.

Збірка стала фінальним заходом проекту «ВПО: статус vs успіх», що здійснюється ГО «СМАРТ» за підтримки програми «Посилення Потенціалів Груп внутрішньо переміщені особи» БФ «Право на Захист» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Наш генеральний директор Кузьмичова Надія, керівник проекту «ВПО: статус vs успіх», виступаючи на фінальному круглому столі відзначила: «Починаючи проект, ми ставили за мету продемонструвати різноманітні виміри успіху, які не зводяться виключно до бізнес-досягнень, а проявляються у щоденних дрібних, але таких важливих кроках, які здійснюються внутрішньо переміщеною особою і призводять до особистих значущих результатів. Саморозвиток, втілення у життя дитячої мрії, кардинальна зміна сфери роботи, волонтерство тощо – все це є успіхом конкретних людей, які вимушено опинились у ситуації необхідності все починати з нуля на новому місці. І своїм досвідом, своїми реальними діями кожного дня демонструють те, що бажання, віра є важливішими за статус та навіть вимушені обставини».

Як зазначає голова ГО “СМАРТ” Оксана Ковтун: «Коли в нас запитують, хто автор цієї збірки, ми відповідаємо: «Люди». Основа історій – проведені інтерв’ю, і всі ці 25 історій – це не просто розповідь про життя, за кожною з них стоять справжні люди зі своїми проблемами, надіями та перспективами. Реалізація цього проекту була, не дивлячись на значне емоційне занурення в кожну історію, цікавою та перевершила всі очікування».

 

Результатом чотирьохмісячної роботи є збірка, яка, на думку, представників громадських організацій нашого міста може стати інструментом у реалізації інформаційної кампанії як на території Запорізької області, так і Донецької та Луганської, а самі історії є важливим і цінним мотиватором для ВПО і представників самої локальної громади.

 

Ознайомитись та завантажити збірку можна за посиланням – Збірка.

Онлайн-комунікації громади: основні інструменти та особливості їх застосування

2019-01-28

На початок 2019 року в Україні створено 873 громади. Реформа децентралізації триває, а її інформаційна підтримка сприяє розумінн

Підсумки за рік: Запорізька область у цифрах

2018-12-28

Короткий статистичний огляд Запорізької області за 2018 рік

Основні способи маніпуляції політичними рейтингами

2018-11-28

Команда компанії MLS group у розпал виборчої кампанії вирішила продемонструвати маніпулятивні технології, які можуть бути викори