Новини

Пост-реліз за результатами прес-конференції

22-12-2017

Тема: «Соціально-політичний моніторинг м. Запоріжжя: актуальні проблеми очима запоріжців. Round # 2»

У приміщенні Запорізького обласного центру молоді провідні соціологи регіону презентували результати останнього соціологічного дослідження з актуальних питань та проблем міста. Серед них:

  1. Багатофункціональна електронна картка «Карта запоріжця»: потреби та очікування містян. Ступінь підтримки населенням ініціативи та перепони у впровадженні Картки.
  2. Офіційний логотип міста Запоріжжя: результати народного голосування. Переваги та недоліки затвердженого варіанту, альтернативні варіанти та перспективи для міста.
  3. Транспортні послуги міста Запоріжжя: підвищення ціни та якість проїзду у маршрутних таксі. Технічний стан та комфортність проїзду – від паління водієм до 20-хвиленної черги на зупинці.

Усі ці питання активно обговорювались запоріжцями та мали резонанс протягом останніх місяців, але об’єднує їх інше – прийняття управлінських рішень міською владою без урахування думки запоріжців.

 

Соціологічне дослідження «Соціально-політичний моніторинг м. Запоріжжя: актуальні проблеми очима запоріжців. Round # 2», проведене з 8 по 19 грудня 2017-го року. В опитуванні взяли участь 788 запоріжців віком від 18 років. Збір даних відбувався методом «face-to-face», тобто особисто з респондентами за місцем їх проживання. Отримані результати репрезентативні за районом проживання респондента, віком та статтю.

Захід проходив у форматі презентації результатів дослідження генеральною директоркою компанії Marketing and Legal Solutions пані Кузьмичовою Надією з подальшим обговоренням. До дискусії долучились співголова Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Запорізькій обласній державній адміністрації Арабаджиєв Дмитро, депутатка Запорізької міської ради Константинова Катерина, помічник-консультант депутата Запорізької міської ради О.О. Константинова Розсоха Борис, директор маркетингової агенції Ozone-Group Терещенко Максим; співзасновник цифрового маркетингового агентства SMMSTUDIO Матвєєв Андрій та декан транспортного факультету Запорізького національного технічного університету Кузькін Олексій. 

 

 

Механізми впливу громадськості на прийняття рішень ОМС: тренінг з локальної демократії, 12-13 квітня 2018

2018-04-25

12-13 квітня 2018 року у м. Святогірськ відбувся тренінг на тему «Громадська рада та органи місцевого самоврядування: механізм в

Оцінка та сприйняття змін у міському просторі Запоріжжя, березень 2018

2018-04-06

Соціологічне дослідження «Соціально-політичний моніторинг м. Запоріжжя: актуальні проблеми очима запоріжців. Round #1», проведен

Безпечність Запоріжжя: оцінка містян, березень 2018

2018-04-04

Соціологічне дослідження «Соціально-політичний моніторинг м. Запоріжжя: актуальні проблеми очима запоріжців. Round #1», проведен

Моніторинг та оцінка у стратегії розвитку ОТГ

2018-04-02

31 березня 2018 року у Таврійському національному університеті проходила Перша Всеукраїнська конференція «Практика моніторингу т