Новини

Дводенні тренінги ПРООН

15-01-2018

Компанія MLS group виступила організатором та виконавцем дводенних тренінгів «Місцеве самоврядування та децентралізація», які проводились в рамках Програми розвитку ООН «Відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від кризи».

Команда проекту, до складу якої увійшли співробітники нашої компанії, а також запрошені фахівці-експерти, протягом листопада-грудня 2017 року працювала у 6 громадах Луганської області та 7 Донецької. За цей період учасниками тренінгових програм стали 253 особи з 71 населеного пункту.

Особливістю тренінгів «Місцеве самоврядування та децентралізація» стало те, що на відміну від більшості пропонованих навчальних програм, вони проходили безпосередньо у самій громаді, що дозволили, по-перше, долучити ширше коло учасників, по-друге, створити умови для обговорення спільних проблем представниками різних населених пунктів, які мають об’єднатись в одну громаду, таким чином забезпечивши налаштування на спільну справу. По-третє, такий формат тренінгів дозволив глибше зрозуміти існуючу специфіку конкретної території та детальніше пропрацювати з запитаннями та проблемними моментами.

Кожен дводенний тренінг складався з 6-7 сесій, змістовне наповнення яких корегувалось в залежності від специфіки громади, проте основний акцент було зроблено на організацію роботи органів місцевого самоврядування після виборів, кадрові питання, особливості проведення інвентаризації, механізми співробітництва громад, механізми залучення коштів до місцевих бюджетів, а також просторове планування.

Усі тренінгові матеріали є авторськими розробками команди проекту.

 

По завершенню тренінгів кожен учасник отримав сертифікат, а також ваучер на 10 годин консультування з питань місцевого самоврядування та децентралізації у експертів проекту.

Одним з головних результатів, окрім знань, отриманих учасниками тренінгів та сформованих навичок, є обмін реальним досвідом, жива комунікація представників громад та тренерів, у якій зароджуються та розвиваються нові ідеї, формуються соціальні звязки, відновлюється віра у власні сили, відроджується бажання працювати на розвиток своєї території.

Дякуємо кожному учаснику тренінгів за енергію, емоції, зацікавленість, досвід, сумніви, ідеї, бажання та реальні дії!

Це було насичено, цікаво і безцінно з точки зору здобутого досвіду!

Презентація дослідження: Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2014 – 2016 роки

2018-02-14

У Запорізькому обласному центрі молоді відбулася прес-конференція «Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2

Пост-реліз за результатами прес-конференції

2017-12-22

22 грудня відбулась прес-конфнеренція