Новини

Анонс соціально-політичного Омнібусу м. Запоріжжя, 2018

6-02-2018

Омнібус MLS group - моніторингове дослідження громадської думки жителів м. Запоріжжя щодо актуальних соціально-політичних питань. Анкета кожного опитування включає в себе різні тими (від політики і економіки до соціальних проблем). При цьому, кожен Замовник включає в анкету питання, пов'язані з його потребами, і оплачує тільки їх вартість, а соціально-демографічний блок надається безкоштовно всім Замовник.

Соціально-політичний моніторинг реалізується нашою компанією вже 2 роки, що дало можливість відточити технологію для отримання надійних даних. Опитування проводять професійні інтерв'юери, які проходять навчання та інструктажі. Омнібус супроводжується багаторівневим контролем якості даних на всіх етапах дослідження: контроль дотримання маршрутів, візуальний, логічний контроль усіх анкет, телефонний контроль.

Запрошуємо Вас приєднатися до Замовників Омнібуса, оскільки прийняття зважених управлінських рішень і ефективна робота на користь запорізької громади неможлива без попереднього вивчення громадської думки з актуальної тематики.

Наша команда переконана, що тільки співпраця всіх суб'єктів - бізнесу, влади, громадського сектору, ЗМІ, може допомогти в подоланні існуючих міських проблем, з метою підвищення комфортності проживання кожного запорожця. Зробіть крок на шляху до поліпшення нашого міста!

Для замовлення Омнібусу: дзвоніть +380 97 7213496 або пишіть research@mlsgroup.com.ua

 

Соціально-політичний моніторинг м. Запоріжжя, Round # 2

2017-12-20

Прес-конференція за результатами Моніторингу

Соціально-політичний Омнібус м. Запоріжжя

2017-11-06

Замовити питання для включення в Омнібусі м. Запоріжжя

Індекс соціальної єдності та примирення

2017-05-24

MLS group частина дослідницької команди