Новини

Презентація дослідження: Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2014 – 2016 роки

14-02-2018

У Запорізькому обласному центрі молоді відбулася прес-конференція «Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Запорізькій області». Організували захід  громадська організація «Запорізьке міське товариство німців «Відродження» та MLS group (Marketing and Legal Solutions).

Під час заходу було представлено результати дослідження розрахунку індексу євроінтеграційного економічного поступу за 2014 – 2016 роки в Запорізькій області.

Як відзначив доктор політичних наук, завідувач кафедри загальноправових та політичних наук ЗНТУ, координатор Асоціації регіональних аналітичних центрів по Запорізькій області Дмитро Арабаджиєв, до складу індексу увійшли дві групи показників: індикатори глибини торговельно-економічних зв’язків регіону з ЄС та індикатори рівня інституційної підтримки, яку обласні державні адміністрації забезпечують для підтримання євроінтеграційного поступу.

Серед досягнень Запорізького регіону — зростання експорту до країн ЄС. У 2016 році за цими показниками Запоріжжя посіло 6 місце. Фахівці відзначили і значну кількість проектів, що реалізуються і підтримуються на території Запорізької області Європейським Союзом. Фахівці зазначають: на шляху євроінтеграції важливі — реформи. Чи найуспішнішою в Україні називають децентралізацію. Громади, що утворені під час цієї реформи, наразі потребують всебічної підтримки держави у пошуку та розвитку власного прибуткового напрямку.

Захід проведено в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з ГО «Запорізьке міське товариство німців «Відродження»» та MLS group (Marketing and Legal Solutions) у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Ми відкриті до ідеї та партнерств! Якщо Вас цікавить соціально-економічний розвиток країни або окремого населеного пункту дзвоніть +380 97 7213496 або пишіть research@mlsgroup.com.ua

 

 

Тренінг зі створення комунікаційної стратегії для лідерів запорізьких ОТГ

2018-02-28

27 лютого 2018-го року відбувся тренінг «Комунікаційна стратегія як інструмент залучення партнерів та інвесторів» для лідерів за

Дводенні тренінги ПРООН

2018-01-15

Місцеве самоврядування та децентралізація