Новини

Тренінг зі створення комунікаційної стратегії для лідерів запорізьких ОТГ

28-02-2018

27 лютого 2018-го року відбувся тренінг «Комунікаційна стратегія як інструмент залучення партнерів та інвесторів» для лідерів запорізьких громад. Організатором тренінгу виступило Запорізьке регіональне відділення ВАОМС «Асоціація міст України» у рамках Програми «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС»).

Модераторами тренінгу виступили генеральна директорка компанії «MLS group» (Marketing and Legal Solutions) Надія Кузьмичова та співголова Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Запорізькій обласній державній адміністрації Дмитро Арабаджиєв. Серед учасників – голови міських та сільських рад Запорізької області, представники наукової спільноти та громадських організацій, діяльність яких пов’язана з розвитком місцевих громад та підсиленням їх спроможності.

Захід став черговим кроком для посилення спроможності новостворених ОТГ залучати фінансові ресурси і партнерів для реалізації проектів. В ході тренінгу були розглянуті питання комунікаційної стратегії в умовах обмеженого бюджету та кадрів, проведений аналіз ресурсів та пошук сильних сторін з визначенням певних ризиків. Учасники тренінгу детально вивчили інструменти та канали комунікації, принципи та правила комунікації з представниками своєї громади та з зовнішніми партнерами. Присутні отримали навички щодо організації роботи з засобами масової інформації та визначення цільової аудиторії, що у подальшому дозволить скласти ефективну комунікаційну стратегію громад.

Ми відкриті до ідей та партнерств! Якщо Вас цікавить розвиток громади або покращення комунікаційного компоненту своєї діяльності, дзвоніть +380 97 7213496 або пишіть research@mlsgroup.com.ua.

Презентація дослідження: Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2014 – 2016 роки

2018-02-14

У Запорізькому обласному центрі молоді відбулася прес-конференція «Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні за 2

Дводенні тренінги ПРООН

2018-01-15

Місцеве самоврядування та децентралізація